Zapraszamy do lektury wywiadu z Jakubem Florkiewiczem, studentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, pierwszym Polakiem, który został przyjęty na prestiżowy program 2+2 MBA na Harvard Business School.

Planujesz zapisać się na studia MBA, ale nie lubisz kupować kota w worku? Nadal zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego programu swoich studiów? Jeśli tak, to nie możecie Ciebie zabraknąć na MBA Weekend w Akademii Leona Koźmińskiego! Spotkanie odbędzie się w dniach 1-2 lutego 2014 roku.

Uniwersytet Śląski we współpracy z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów uruchamia pierwszy w Polsce program Executive Master of Business Administration dla kadry menedżerskiej przedsiębiorstw lotniczych. Programy studiów MBA prowadzone są wspólnie z IAE Graduate School of Management oraz posiadają międzynarodową akredytację CEEMAN IQA.

Uczelnia Łazarskiego od roku akademickiego 2016/2017 uruchamia nowy program studiów Master of Business Administration (MBA): Nowoczesna Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem dostaw. Program skierowany jest do kadry menedżerskiej oraz osób związanych zawodowo z obszarem logistyki i zarządzaniem łańcuchem dostaw, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę i zdobyć dodatkowe kompetencje.

Nie do dziś wiadomo, że Absolwenci studiów Master of Business Administration (MBA) należą do grona doskonale opłacanych specjalistów. Nie można się jednak dziwić tej sytuacji, gdyż studia te kończą wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy mogą pochwalić się odpowiednim stażem na stanowisku kierowniczym. Chcesz do nich dołączyć?

Przygotowujesz się do objęcia stanowiska menedżerskiego? Chcesz zdobyć kluczowe kompetencje z zakresu zarządzania zespołem lub skutecznego i kompleksowego prowadzenia firmy? Uczelnia Łazarskiego uruchamia od nowego roku akademickiego nowy kierunek studiów MBA IT.

Politechnika Wrocławska dołącza właśnie do elitarnego grona uczelni, które w swojej ofercie posiadają studia Executive MBA, czyli Master of Business Administration. Studia prowadzone będą w ścisłej współpracy z francuską École Nationale des Ponts et Chaussées Paris Tech.

Wiedza inżynierska jest jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu zawodowego w branży energetycznej. Gdy jednak zamierzamy objąć stanowiska w ramach kadry zarządzającej, to niezbędne okazują się kompetencje menadżerskie. Jak je zdobyć? Proponujemy wybór programu MBA Energetyka, który prowadzony jest przez Uczelnię Łazarskiego. Rekrutacja potrwa do końca września 2014.

MBA (Master of Business Administration) to najbardziej prestiżowe na świecie studia podyplomowe, których celem jest kształcenie menedżerów najwyższego szczebla. Program studiów MBA realizowany jest najczęściej przez cztery semestry w trybie zaocznym (weekendowym). Studia tego typu prowadzone są przez najlepsze polskie uczelnie państwowe i prywatne.

Uniwersytet Śląski w Katowicach rozbudowuje swoją ofertę kształcenia o kolejne programy studiów Master of Business Administration. Jedną z najnowszych propozycji jest adresowany do menedżerów program Post-MBA.

Jeśli zamierzasz poznać biznes od podstaw, tworzyć nieszablonowe rozwiązania i mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów, to program menedżerski na Uczelni Łazarskiego jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Swoją karierę zawodową będziesz rozwijał w Żywiec Zdrój S.A.

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie opracowała nowy program studiów: Executive MBA for Human Resources Professionals. Jest on adresowany do menedżerów innych niż personalni, właścicieli oraz osób odpowiedzialnych za proces zarządzania średnimi i dużymi firmami, konsultantów i doradców biznesu, zajmujących się zarządzaniem kapitałem ludzkim. Rekrutacja trwa do 7 kwietnia 2016 roku.

Każdy z nas słyszał o studiach Master of Business Administration, czyli programie studiów MBA. Powszechnie kojarzy się je z elitarnością, prestiżem i wizją wysokich zarobków po odebraniu dyplomy. Jest to także doskonała okazja do zawarcia znajomości, które mogą być nam potrzebne na gruncie biznesowym. Przed nami pojawia się jednak trudne pytanie, a mianowicie: jak wybrać najlepszy program studiów MBA?

Programy studiów Executive MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie znalazły się w prestiżowym rankingu najlepszych studiów MBA, który rokrocznie przygotowywany jest przez Financial Times. Zwycięzcą tegorocznego zestawienia został amerykańsko-chiński program prowadzony przez Kellogg/HKUST Business School.

Brakowało Wam do tej pory w województwie śląskim studiów Executive MBA? W takim razie zapewne będzie zainteresowani informacją, iż... Uniwersytet Śląski właśnie uruchomił taki program!