Jeśli zamierzasz poznać biznes od podstaw, tworzyć nieszablonowe rozwiązania i mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów, to program menedżerski na Uczelni Łazarskiego jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Swoją karierę zawodową będziesz rozwijał w Żywiec Zdrój S.A.


W trakcie 18-miesięcznych studiów będziesz miał okazję do realizacji wielu ambitnych projektów, które będą łączyć w sobie obszary sprzedaży, marketingu, trade marketingu oraz pracy w rynku! Już od pierwszego dnia będziesz mógł liczyć na wsparcie doświadczonego Mentora – jednego z menedżerów zarządzających firmą. Twój rozwój będzie oparty na aktywnym udziale w zróżnicowanych projektach w międzynarodowym środowisku, w kulturze otwartej komunikacji i dzielenia się wiedzą.

Jesteś odważny, nastawiony na intensywny rozwój swoich kompetencji i chcesz podążać ścieżką menedżerską? Znasz biegle język angielski? Program Menedżerski Sprzedaż i Marketing na Uczelni Łazarskiego czeka właśnie na Ciebie!

Etapy rekrutacji:

  1. zarejestrowanie się w internetowym systemie dla kandydatów,
  2. test analitycznego myślenia,
  3. rozmowa kwalifikacyjną,
  4. całodniowy Assesment Center oparty na realnych business case study,
  5. spotkanie z Zarządem.


Jeśli przejdziesz pomyślnie cały proces rekrutacji to będziesz miał zapewnione 18-miesięcy intensywnego rozwoju oraz możliwość związania się z firmą na dłużej po pomyślnym ukończeniu Programu.