Brakowało Wam do tej pory w województwie śląskim studiów Executive MBA? W takim razie zapewne będzie zainteresowani informacją, iż... Uniwersytet Śląski właśnie uruchomił taki program!

Brakowało Wam do tej pory w województwie śląskim studiów Executive MBA? W takim razie zapewne będzie zainteresowani informacją, iż... Uniwersytet Śląski właśnie uruchomił taki program! Program studiów MBA na Uniwersytecie Śląskim prowadzony będzie w ścisłej współpracy z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów. Program walidowany jest przez IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management, czyli jedną z czołowych francuskich szkół biznesu. 

Program został wyróżniony tytułem „Klasa Mistrzowska” w rankingu programów MBA, które prowadzi Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej „Forum”. - Był wielokrotnie nagradzany za zajęcie czołowych miejsc w rankingu studiów MBA w Polsce prowadzonym przez tygodnik 'Wprost'. Jest to jeden z czterech akredytowanych programów MBA w Polsce - mówi Jacek Szymik-Kozaczko, rzecznik prasowy UŚ.

Program MBA Uniwersytetu Śląskiego świadczy o głębokim zaangażowaniu się władz uczelni w rozwój oferty edukacyjnej i dostosowania go do wymogów współczesnego rynku pracy.

Pierwsze zajęcia w Katowicach odbędą się w październiku 2013 r.