Uniwersytet Śląski w Katowicach rozbudowuje swoją ofertę kształcenia o kolejne programy studiów Master of Business Administration. Jedną z najnowszych propozycji jest adresowany do menedżerów program Post-MBA.

Uniwersytet Śląski w Katowicach rozbudowuje swoją ofertę kształcenia o kolejne programy studiów Master of Business Administration. Jedną z najnowszych propozycji jest adresowany do menedżerów program Post-MBA. Program studiów Executive MBA Uniwersytet Śląski uruchomił w październiku ubiegłego roku. "Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menadżerskich, uruchamiamy kolejną edycję programu Executive MBA a także pierwszy raz oferowany w Polsce program Post-MBA: Strategiczne Zarządzanie Finansami" - poinformowała we wtorek uczelnia.

Program Post-MBA skierowany jest do menedżerów oczekujących praktycznego szkolenia, które umożliwi im rozwinięcie kluczowych kompetencji z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa z poziomu wyższej kadry menedżerskiej. "Prowadzącymi są najlepsi trenerzy i doradcy, eksperci w dziedzinie nowoczesnego zarządzania finansowego" - podaje uczelnia.

W marcu Uniwersytet Śląski wraz z Akademią Telewizyjną w Warszawie uruchomią ponadto specjalną edycję studiów menedżerskich: MBA – zarządzanie mediami.

Wszystkie programy są certyfikowane przez IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management (Uniwersytet Paula Cezanne’a w Marsylii) - czołową francuską szkołę biznesu.

Źródło: PAP - Nauka w Polsce