Szukasz studiów podyplomowych?

Mamy
268
programów dla Ciebie

Szukaj po kategorii lub lokalizacji

Uniwersytet w Białymstoku od roku akademickiego 2016/2017 poszerzy swoją ofertę studiów podyplomowych o 5 nowych kierunków. Rekrutacja potrwa do połowy września lub końca października. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Kierunek coaching rodzinny trafi do oferty Uczelnianego Centrum Edukacji Ustawicznej. Słuchacze tego kierunku będą mogli poznać podstawowe narzędzia coachingowe oraz nabyć konkretne umiejętności w zakresie diagnozowania i wspierania systemu rodzinnego.

Oligofrenopedagogika znajdzie się natomiast w ofercie Wydziału Pedagogiki i Psychologii. Są to studia dedykowane w pierwszej kolejności absolwentom kierunków pedagogicznych oraz nauczycielom, którzy chcą poszerzyć zakres swoich kompetencji i zdobyć kwalifikacje wymagane do pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.

Jeśli chcecie zdobyć gruntowną wiedzę na temat Podlasia i Białegostoku, to Wydział Filologiczny przygotował specjalnie dla Was kierunek „Literatura i kultura Podlasia”. Program studiów ma charakter interdyscyplinarny – obejmuje bowiem wiedzę zarówno w zakresie komunikacji społecznej, literatury współczesnej, jak i historii oraz językoznawstwa.

Katedra Teologii Prawosławnej przygotowała specjalny program dla osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę na temat teologii prawosławnej. Program studiów obejmuje zajęcia z zakresu sztuki ikonograficznej oraz religii prawosławnej.

Studia na kierunku „Zarządzanie placówką medyczną” będzie można już niebawem rozpocząć na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów I lub II stopnia, którzy chcieliby w przyszłości pełnić kierownicze stanowiska w placówkach medycznych oraz jednostkach odpowiedzialnych za sprawowanie nadzoru nad nimi.

Zapisy na poszczególne kierunki prowadzone są za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów.

Nowe kierunki studiów podyplomowych

Najpopularniejsze studia podyplomowe z zarządzania i marketingu

Studia podyplomowe z zakresu "Zarządzanie zasobami ...
Celem studiów Zarządzanie projektem ERP (SAP), pro ...
Program łączy najnowszą wiedzę, metody i narzędzia ...

Najpopularniejsze studia podyplomowe z informatyki i kierunków technicznych

Rolnictwo ekologiczne to nie tylko idea, sposób na ...
Studia podyplomowe Bezpieczeństwo i diagnostyka po ...
Studia podyplomowe Współczesne Technologie Informa ...

Najpopularniejsze studia podyplomowe z finansów i ekonomii

Studia podyplomowe Sprawozdawczość Finansowa wg MS ...
SAP ERP – narzędzia i praktyczne zastosowania to u ...
Studia Rachunkowość Budżetowa i Kontrola Zarządcza ...

Jak wybrać studia podyplomowe?

loading...
  Jak wybrać studia podyplomowe?

Sposoby finansowania studiów podyplomowych

loading...
  Sposoby finansowania studiów